Vendula Frintová získala pátou korunku v řadě

Česká reprezentantka v olympijském triatlonu Vendula Frintová převzala včera popáté ocenění v anketě Král triatlonu. Slavnostní večer se odehrál v prostorách hotelu Aquapalace Prague. Spolu s Vendy byli oceněni také nejúspěšnější závodníci českého poháru, trenéři, talent roku a nově také Cena fair play

Z pozice předsedy povede český triatlon Antonín Bauer

Bauer působil doposud v roli generálního sekretáře a po rezignaci Lenky Kovářové také jako statutární zástupce asociace. O jeho zvolení rozhodla dnešní valná hromada, která se uskutečnila v Čestlicích před večerním ceremoniálem vyhlášení Krále triatlonu
02.11.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČSTT Diskuze

KUŘÍKOVÁ VEZE ZE SVĚTOVÉHO POHÁRU V KOREJI SKVĚLÉ 8. MÍSTO

Česká triatlonistka Petra Kuříková má zase blíž k účasti na olympijských hrách v Tokiu. Na ITU Světovém poháru v korejském Tchongjongu vybojovala 8. místo, kterým si připsala výraznou porci bodů do světového žebříčku. Vendule Frintové závod v Jižní Koreji výsledkově nevyšel a obsadila 32. místo. Jan Čelůstka doběhl na 44. příčce.
19.10.2019 - Petr Valeš
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

TRIATLONISTKA VENDULA FRINTOVÁ VYBOJOVALA SKVĚLÉ 4. MÍSTO NA SVĚTOVÉM POHÁRU V ČÍNĚ

Jen těsně nedosáhla Vendula Frintová na medaili v závodě ITU Světového poháru v čínském přístavním městě Wej-chaj, kde v sobotu 21. září vybojovala čtvrté místo. O dvě příčky tak vylepšila své loňské umístění. Jan Čelůstka bohužel závod nedokončil.
21.09.2019 - ČTA

Seriál Mistrovství světa dospěl do finále dospěl od finále. Kuříková v něm vybojovala 35.místo, Frintová závod nedokončila

Seriál závodů ITU Mistrovství světa vyvrcholil v sobotu 31.srpna finálovým závodem ve švýcarském Lausanne. V konečném pořadí celkového bodování se Vendula Frintová vešla do první třicítky, Petra Kuříková na 70.místě
01.09.2019 - ČTA

Gigathlon, to je výkon i zážitek, ale hlavně členství ve velké sportovní rodině

Je to jistě největší ze všech tlonů, kombinací sportovních, většinou vytrvalostních, disciplín. Však Gigathlon nese své rozměry hrdě i v názvu. Monumentální původem švýcarský projekt startuje počtvrté i v Česku, poslední prázdninový víkend (31. 8. – 1. 9.) s epicentrem v Labe aréně v Račicích.
28.08.2019 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon Diskuze

Světový pohár v Karlových Varech ovládl Brit Dickinson. Ze čtveřice Čechů byl nejlepší Čelůstka

Světové triatlonové velmoci potvrdily v nedělním závodě Světového poháru v Karlových Varech svou nadvládu. Zvítězil Brit Samuel Dickinson před Francouzem Raphaelem Montoyou. Bronz si odváží další z Britů Grant Sheldon. Ze čtveřice Čechů na startu se nejlépe dařilo Janu Čelůstkovi, který vybojoval 20.místo
26.08.2019 - ČTA

Fantastická Vendula Frintová obhájila vítězství v Karlových Varech. Kuříková doběhla čtvrtá

Neuvěřitelné představení českých triatlonistek viděli diváci ITU Světového poháru v Karlových Varech. Vendula Frintová dokázala v nabité konkurenci obhájit loňský triumf a Petra Kuříková skončila těsně pod medailovým podiem.
25.08.2019 - ČTA

Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu

Tento víkend hostí Karlovy Vary třetí ročník závodu ITU Světového poháru. Na startovní listině figurují zvučná jména světového triatlonu ze 40 zemí světa. Závodní víkend ale nebude jen o "hvězdách", ale připraven je i bohatý doprovodný program.
21.08.2019 - ČTA

Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019

Multitriatlonový svátek s mezinárodní účastí se odehrál minulý víkend v Havířově a Albrechticích. Druhý ročník sportovní akce - ve třech dnech tři triatlonové závody na třech různých místech. Přinášíme vám reportáž z této unikátní akce