Rozhovor s Vabrouškem po havajském IM

Petr Vabroušek nám exkluzivně poskytl své dojmy z havajského závodu. Konečné 79. místo naší Ironmanské jedničky bylo zklamáním nejen pro Petra, ale i pro české fanoušky, jenž o nedělním ránu lovili na internetu výsledky z havajského závodu. S velkou trpkostí musel konstatovat, že na trati se odehrával historicky první Ironman s „povolenými“ háky! Více se dozvíte v našem rozhovoru….
16.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Potřetí jde statečně do boje s havajskými žraloky

Kona, Praha - Před pár lety čutal Hanspaulku a „Havaj“ prožíval pokaždé, když si lehl na záda. A teď? Dnes se potlačí mezi nejlepší muže na havajském Ironmanovi, proslulém triatlonu, možná nejdrsnější sportovní prověrce světa. David Vydra, profesionál z pražského Casio teamu sní: „Pokud se mi vyhnou problémy, chci být do padesátky.“
15.10.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Rozkvete liberecká orchidej i na Havaji?

„Chci vyhrát. A bez medaile budu zklamaná,“ říká Kamila Bulířová, liberecká účastnice mistrovství světa Xterra v terénním triatlonu. Po vleklé téměř čtyřicetihodinové cestě přes dva oceány už ochutnává slanou chuť moře na pláži ve Wailea na čarokrásném ostrově Maui. Týden zbývá k aklimatizaci na nejdůležitější závod sezony, drsnou zkoušku na úpatí sopky Haleakaly.
14.10.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Xterra Diskuze

L.Vrobel: „Teplo s místní vlhkostí = smrtící zbraň“

Lukáš Vrobel serveru www.eTriatlon.cz před jeho havajským startem poskytl rozhovor. Dozvíte se, jak proběhla aklimatizace, z čeho má na Havaji největší strach, ale i o superkompenzační dietě. Na závěr sám dodává: „DĚLAT DLOUHÝ TRIATLON A NESTANOUT NA HAVAJI, JE STENÉ JAKO ODLOŽIT KNIHU PŘED POSLEDNÍ STRÁNKOU“
13.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Petr Vabroušek: „Fouká tady jen 9 dnů z 10…“

Připravili jsem pro vás rozhovor s Ironmanským bohémem Petrem Vabrouškem. Vše nasvědčuje tomu, že na výkon Petra a ostatních českých borců se můžeme určitě těšit. V sobotu 15.10 vše vypukne!!! Favoritů na vítězství je vskutku mnoho Stadler, Reid, McCormack, DeBoom, Leasing, Zemstev a mnoho dalších…. Bude to opět prvotřídní podívaná. Jen připomínáme, že přímí přenos z havajského závodu můžete sledovat na stránkách www.ironmanlive.com
11.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Prof.Václav Bunc: „Hlavního marketingového partnera najdeme“

Triatlonová sezóna se pozvolným krokem ukládá ke svému každoročnímu zimnímu spánku a právě v těchto dnech je nejvhodnější čas bilancovat a ohlédnout se zpět. Oslovil jsem tu nejpověřenější osobu v ČSTT a tím je předseda svazu Prof. Václav Bunc. Rozhovor s ním si můžete přečíst na následujících řádcích…..
08.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR Diskuze

Honza Řehula: „Prioritou je start na olympiádě“

V sobotu se Honza Řehula postaví na start v Hong Kongu. Na závod se velmi těší, neboť profil kopcovité cyklistické části mu vyhovuje. Vrací se též k nepovedenému vystoupení na MS v japonském Gamagori a nebojí se velmi otevřeně hovořit o startu na olympiádě v Pekingu….
06.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Petr Vabroušek: Mám asi nejnaducanější fáro v Koně

Exkluzivně přímo z Havajské výhně se nám ozval Petr Vabroušek. V pátek den po tiskové konferenci nabral směr tichomoří a po sedmé se postaví na start v Koně, která je pro celý triatlonový svět Mekkou. Úvodní část aklimatizace zatím ostatní zvládají bez větších problémů a nálada je mezi havajskými “vyvolenými“ výborná.
05.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Lukáš Vrobel: „ Zranění mi hodně vzala, ale také dala“

Poprvé v jeho kariéře se postaví na start v Koně a vydá se vstříc havajskému peklu. Nominační jistotu získal začátkem července v rakouském IM Klagenfurt. Kde 6.místem a konečným časem 8:27:29 mile překvapil. Má respekt z havajských klimatických podmínek i ze závodu samotného a skromně dodává: „jedu hlavně dokončit“. Přejme Lukášovi ať se mu jeho den D co nejlépe vydaří…..
03.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Železná matka zase sbírá medaile. Má dvě stříbra.

Halifax, Praha - Znovu a znovu se sbírá z bláta, sražená protivenstvími osudu. A opět to dokázala. Kája Polívková po roce a půl nemoci získala dvě stříbrné medaile na mistrovství světa v kvadriatlonu. Po návratu z Kanady, kde skončila druhá za krajankou Šárkou Zimovou, září štěstím. „Skvělý pocit, hrozně mě to zase baví, jak proháním mladý holky,“ říká 40letá máma dvou velkých dětí. A začíná si na stará kolena dělat řidičák na motorku. „Jiná už nebudu,“ směje se.
29.09.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR Diskuze
Počet položek: 1330položek na stránku: |< < 125 126 127 128 129 130 131 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
23.11.20Trenéři...krátké zamyšlení nad tím, na co nám jsou
29.12.19Běžky, ANO! Samota je někdy nejlepší přítel!
20.11.19“KOLCE“ …i bez sněhu můžete trénovat na…
22.10.13Suchá příprava v plavání
26.6.13Zásady sportovního tréninku.
16.1.13Jak Australané trénují - trénink plavání (vytrvalci)
10.2.12Předcházejte poranění ramene.
20.1.12Vnitřní řeč - Myšlenky, které vám pomohou zvítězit, II. díl.
13.1.12Vnitřní řeč - Myšlenky, které vás porazí, I. díl
6.1.12Jak se rodí šampioni /plavání/ - ohlednutí