„Poslední kilometry jsem napálil na krev,“ říká Švarc

Přemek Švarc zaznamenal na MS K23 parádní úspěch v podobě 5.místa. Plzeňskému závodníkovi, který jde vlastní cestou a vyhledává starty se zahraniční konkurencí, se konečně podařilo na velkém závodě prodrat to, co v něm skutečně dřímá. Ihned po MS jsme položili Přemkovi pár otázek...
04.09.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Junioři zhodnotili své výkony na MS

Petr Soukup a Tereza Vašinová zhodnotili své výsledky, které dosáhly na MS v Lausanne. Prvně jmenovaný, který nahradil na poslední chvíli Františka Kubínka, se ve světové konkurenci neztratil. Skončil na 35.místě. Tereze se MS nezdařilo a 64.místo je toho důkazem.
04.09.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Na Ironman Korea zrušili plavání. Vyhrála Tereza Macel

Zprvu vítězný čas Čechokanaďanky Terezy Macel 9:29:21 vypadal na nový český ironmanský rekord. Avšak kvůli velké bouři před startem pořadatelé neváhali zrušit plavání a startovalo se intervalovým způsobem. Své dojmy z vítězného závodu nám sdělila Tereza ihned po návratu z Koreje.
31.08.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Dva starty na Ironmanu a slot na Havaj má v kapse

Jméno Jakub Chmelíček se letos objevilo dvakrát ve výsledkové listině závodu série Ironman. Na své premiéře na Lanzarote zaznamenal čas 10:12:04 (39.místo). Minulý týden pro změnu na Ironmanu v Anglii vyhrál časem 9:47:38 svoji věkovou kategorii (celkově 28.) a dokonce si zajistil slot na Havaj. Kdo je tento 21-letý mladík, který se rázně vklínil mezi českou ironmanskou špičku?
29.08.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Křeče zhatily Matulovi sen o vítězství na Ironmanu

Nesčetněkrát se musel Martin Matula potýkat s nepřízní osudu,ale vždy se dokázal neuvěřitelně vrátit zpět na závodní kolbiště. Ať už se jednalo o rok 2001, kdy bojoval o holý život nebo letos v zimě kdy ho trápil zápal mozkových blan. Koncem června si v Nice vyjel slot na Havaj a o víkendu zaznamenal další skvělý úspěch na Ironmanu v Anglii. Více se dozvíte v rozhovoru.
23.08.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Pejsar plánuje profi kariéru a stále věří v účasti na OH

Martinovi Pejsarovi se o víkendu podařil na ČP v Táboře nebývale dramatický kousek. Až ke konci 10-ti km běhu dokázal smazat ztrátu po cyklistické části a zvítězil. Takto dramatický závod dlouho ČP nezažil. V cíli se však rozpovídal o svých plánech a vidině účasti v Pekingu.
08.08.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Petr Soukup se vrátil z MS v duatlonu a plánuje porazit Kubínka

Na MS v duatlonu (5-20-2,5)km v kanadském Corner Brooku hájil české barvy junior Petr Soukup (TJ Nová Paka). Konečné 8.místo bere jako úspěch, ale na říjnové ME v Itálii se hodlá mnohem lépe připravit. Nyní ho čeká v neděli táborský závod Olympijských nadějí a na start bude nastupovat s odhodláním porazit Frantu Kubínka. Uvnitř najdete i bleskový rozhovor s Vendulou Trnkovou.
03.08.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Přemek Švarc se pokusí v Salfordu vybojovat první body

V pátek odlétá Přemek Švarc na Světový pohár do britského Salfordu. Při svém druhém startu ve SP se pokusí získat první body do ITU žebříčku. Mimojiné nám prozradil jak vypadají tratě, na kterých v loňském roce vybojoval Filip Ospalý druhé místo.
26.07.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Tam kde bublá potok pořádá Tom Langhammer dlouhý duatlon

Když jsme oslovili Tomáše Langhammera poprvé vzbudil rozhovor nebývale velký zájem. Tomáš je velmi zajímavý člověk, kterému triatlon koluje doslova v žilách. Trénuje malé závodníky, pořádá závody a svému tělu dopřává na závodech ironmanské distance. Tentokráte jsme 35-letého očního optika vyzpovídali o úskalích, které přináší organizace závodů. Ale také se dozvíte jaký je jeho triatlonový sen...
24.07.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Duatlon Diskuze

Kolomazníková byla zaskočena, jak skvěle zaplavala

Studentka medicíny Eva Kolomazníková (E-ON triatlon team) si letos odbyla premiéru na ME K23. Sama byla příjemně překvapená ze svého umístění po plavecké části. Z vody vylézala jako nejrychlejší česká reprezentantka v prvním plaveckém balíku. Zbytek závodu ji však vůbec nevyšel. Více se dozvíte v rozhovoru
12.07.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze
Počet položek: 1401položek na stránku: |< < 120 121 122 123 124 125 126 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.12.19Běžky, ANO! Samota je někdy nejlepší přítel!
20.11.19“KOLCE“ …i bez sněhu můžete trénovat na…
22.10.13Suchá příprava v plavání
26.6.13Zásady sportovního tréninku.
16.1.13Jak Australané trénují - trénink plavání (vytrvalci)
10.2.12Předcházejte poranění ramene.
20.1.12Vnitřní řeč - Myšlenky, které vám pomohou zvítězit, II. díl.
13.1.12Vnitřní řeč - Myšlenky, které vás porazí, I. díl
6.1.12Jak se rodí šampioni /plavání/ - ohlednutí
21.11.11Trénink plavávání, náměty k tréninku 2.