Běchovická korunka (Praha)

Každou první středu v měsíci se mezi dubnem a zářím dějí dvě věci - tradiční zkouška sirén a ještě tradičnější inline závody Běchovická korunka.
31.03.2012 - etriatlon.cz
Rubrika: nepozizivame>Inline>Různé Diskuze

Nastavení posedu jízdního kola - Retül v ČR

Společnost Scott Sports vám jako první na českém trhu přináší možnost nastavení posedu pomocí nejmodernější 3D technologie od společnosti Retül.
25.11.2011 - etriatlon.cz
Rubrika: nepozizivame>Inline>Různé Diskuze

Legendárního triatlonistu Vabrouška čeká slavný IRONMAN na Havaji. „Chci překonat své maximum,“ říká před závodem

V sobotu 8. října se na Havaji uskuteční již 33. ročník havajského Ironmana. V Mecce triatlonu se v nabitém startovním poli představí i Petr Vabroušek, ikona tohoto komplexního sportu složeného z plavání, jízdy na kole a běhu. Český závodník se havajského klání zúčastní potřinácté v řadě.
05.10.2011 - etriatlon.cz
Rubrika: nepozizivame>Inline>Různé Diskuze

Za bruslením do Vídně

Nová sezona se blíží, vy se sice těšíte, ale máte projeté už snad všechny stezky v nejbližším okolí. Vyražte do Vídně, která toho nabízí opravdu hodně. Vídeň je v posledních letech učiněným rájem pro fanoušky inline bruslení. Toto město je pro bruslaře jako stvořené, je vhodné pro sportovce všech úrovní. Můžete se projet 4,5 km dlouhou alejí u Pratru nebo si užít 21 km na Dunajském ostrově. Od května do října je každý pátek rozsvícen Heldenplatz až do pozdních hodin – noční bruslení je neopakovatelný zážitek!
15.03.2011 - Pavla Veverková
Rubrika: nepozizivame>Inline>Různé Diskuze

5 věcí, které můžete změnit ještě dnes a zlepšit tak kvalitu svého tréninku

Existuje určitý optimální tréninkový objem, který můžete využít každý týden. Tréninkový objem by se měl odvíjet také od toho, jaký další stres v životě podstupujete. Více stresu=méně tréninku a naopak.
15.09.2009 - Eva Novotná
Rubrika: nepozizivame>Inline>Odborné články Diskuze

Jak dobře využít čas věnovaný tréninku na Ironman

Mít nějaká ta kila navíc při Ironmanu vás může opravdu výrazně zpomalit. Nejen, že vyžadují energii navíc, ale nadbytečný tuk také snižuje schopnost „zápalu boje“, která je právě zde tak potřebná.
02.09.2009 - Eva Novotná
Rubrika: nepozizivame>Inline>Odborné články Diskuze

Ironman dream

Vzpomínám na svůj první triatlon. Pamatuji si na ten strach. Všichni vypadali tak vážně a profesionálně. A pak jsem tam byl já. Cítil jsem jak vyčnívám.

Pivo a sportovní výkon

V denním tisku nebo v hovorech sportovců se občas objeví názor, že pivo je pro sportovce nejlepší iontový nebo regenerační nápoj. Základem pro zjištění vhodnosti piva pro sportovce je porovnat obsahy nejdůležitějších živin, minerálních látek a vitamínů s doporučeními pro sportovní výživu.

Řízená výživa před a při vytrvalostním závodu

Článek je psán pro zátěže, kde z hlediska fyziologického a biochemického nastává typický vytrvalostní výkon po 45 až 60 minutách výkonu i bez ohledu na to, v jakém režimu probíhá svalová činnost, ale výkon probíhá nepřetržitě.

Voda – nejdůležitější složka výživy

Odpornou kombinaci slov „Pitný režim“ nemám rád. Termín „Stravovací režim“ by měl být v podstatě používán více a také se nepoužívá. I když na druhou stranu to dobře vyjadřuje situaci, že člověk musí být do pití někdy nucen.
Počet položek: 50položek na stránku: 1 2 3 4 5 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
23.11.20Trenéři...krátké zamyšlení nad tím, na co nám jsou
29.12.19Běžky, ANO! Samota je někdy nejlepší přítel!
20.11.19“KOLCE“ …i bez sněhu můžete trénovat na…
22.10.13Suchá příprava v plavání
26.6.13Zásady sportovního tréninku.
16.1.13Jak Australané trénují - trénink plavání (vytrvalci)
10.2.12Předcházejte poranění ramene.
20.1.12Vnitřní řeč - Myšlenky, které vám pomohou zvítězit, II. díl.
13.1.12Vnitřní řeč - Myšlenky, které vás porazí, I. díl
6.1.12Jak se rodí šampioni /plavání/ - ohlednutí