Frintová na Světovém poháru v Číně šestá, Čelůstka nedokončil

WEJ-CHAJ,22.září 2018 - Za závodem Světového poháru vyrazila do čínského přístavního města dvojice českých reprezentantů. Vendula Frintová vybojovala skvělé šesté místo. U jména Jana Čelůstky svítí ve výsledkové listině Did Not Finish.
22.09.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Chtěl jsem rozhodnout na začátku cyklistiky a vyšlo to, říká Karel Zadák

Nestárnoucí Karel Zadák v dresu Triexpert Milt Racing Team má za sebou další skvělou sezonu. V celkovém bodování seriálu Ford Czechman Tour bere bronz a v Xterra závodech světové úrovně se vešel do Top Ten. V sobotu opanoval Klasik Duatlon Příbram. Jak hodnotí sezonu, jak se venuje svým svěřencům a co plánuje pro příští rok?
19.09.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Malebné kopcovité závody v Davosu a Nice

O víkendu se konaly dva závody na polovičních distancích v krásných místech Evropy. Série Ironman zavítala do francouzského Nice, Challenge jí konkurovala půlkou v Davosu.
18.09.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Klasik duatlon Příbram pro Helenu Kotopulu a Karla Zadáka

Poslední díl letošní seriálu Ford Czechman Tour se konal tuto sobotu v Příbrami na tratích dlouhého duatlonu. Vítězkou se stala Helena Kotopulu, která zároveň opanovala i celkové bodování. V mužích nenašel přemožitele nestárnoucí Karel Zadák, celkovým vítězem seriálu se stal Tomáš Řenč, který v Příbrami finišoval na stříbrné pozici. Více v reportáži

GRAND FINÁLE MS: FRINTOVÁ DOBĚHLA V AUSTRÁLII NA 26. POZICI

GOLD COAST (Austrálie), 15. září 2018 - Česká reprezentantka Vendula Frintová obsadila v posledním letošním závodě seriálu mistrovství světa 26. pozici. Finálový závod World Triathlon Series v australském Gold Coast ovládla v sobotu 15. září domácí Ashleigh Gentleová. Druhá doběhla Britka Vicky Hollandová, která se stala letošní vítězkou prestižního seriálu. Do svých závodů dnes nastoupili také čeští junioři.
15.09.2018 - ČTA

Víkend plný závodů. Na co všechno se můžete těšit?

Léto nám sice skončilo, ale sezóna triatlonových závodů je stále v plném proudu. Na co se o víkendu můžete těšit naleznete v článku.
14.09.2018 - Jan Volar
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>Zahraničí Diskuze

Na každý závod se pořád hodně těším a užívám si to, říká Petr Vabroušek

Zlínský železňák letos do svého multisportovního portfolia přidal swimrun, objel tradičně několik železňáků i půlek. V neděli bral bronz na Doksyrace, chystá se závodit v Rusku a nenechá si ujít ani extrémního Wintermana. S vrcholem MS v Ultramanu na Havaji. Více v rozhovoru

Německá dominance v Rügenu

Florian Angert dokázal porazit úřadujícího šampiona z Kony Patricka Langeho, v první pětce pak skončilo pět Němců. V ženách německou nadvládu narušila Britka Hann, která se vklínila mezi dvě Laury.
10.09.2018 - Franta Schoval

Byl to asi největší výzva v životě, říká Helena Karásková, mistryně světa ve swimrunu

Helena si vyzkoušela disciplínu kombinace plavání a běhu (swimrun) letos poprvé a hned se v ní se svým týmovým parťákem Martinem Flintou stala mistryní světa. Pouhých pár dní po stříbrné medaili z Xterra Europe. Více v rozhovoru
07.09.2018 - Josef Rendl

Byl to nejlepší závod, co se mi kdy povedl, říká Franta Linduška

Triatlonový reprezenatnt Franta Linduška se v neděli blýsknul skvělým výkonem v podobě Top5 v závodě Světového poháru v Karlových Varech. Jak se chystal, jak prožil závod a kam zamíří dál? více v rozhovoru