Paratriatlonista Honza Tománek se ohlíží za stříbrným MS a úspěšnou sezonou

Honza se postavil potřetí na start MS 70.3 a potřetí vybojoval medaili. Po dvou zlatých bral letos ve francouzském Nice stříbro. Jak hodnotí letošní sezonu? Více v rozhovoru
15.11.2019 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Milda Bayer úspěšně pokračuje ve své bohaté kariéře, což dokumentují jeho výsledky za rok 2019.

Sezona triatlonové legendy Mildy Bayera byla dlouhá a bohatá na závody, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. A podle dosažených výsledků také velmi úspěšná.
13.11.2019 - etriatlon.cz

Poslední závod roku v Karibiku. Langhammer v Číně obsadil 6.místo.

České reprezentace v olympijském triatlonu ukončila svou letošní sezónu v Karibiku, kde v závodě světového poháruzávodil Volár, Kuříková, Zimovjanová a Fairaislová. Jakub Langhammer obsadil v polovičním ironmanu v Číně 6.místo.
12.11.2019 - Jan Walter
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Race reporty Diskuze

David Jílek dal letos 8 železňáků

David má za sebou další bohatou sezonu s mnoha tuzemskými a zahraničními starty. Z nedávného extrémního Wintermana si odvážel stříbro a jejich souboj s Lukášem Pazderou do posledních zatáček na Ještěd vešel do historie. Jak hodnotí své výkony a kam se chystá dál, prozradil v našem rozhovoru

Turecko, Peru, Austrálie, Florida, Čína. Češi jsou všude.

O víkendu se většina našich nejúspěšnějších triatlonistů sešlo v Praze na vyhlášení nejlepších závodníků uplynulé sezony. Po celém světě však stále probíhá mnoho závodů, na kterých nemůžou naši chybět. V Turecku bere zlato Jan Lepier a bronz Marek Svoboda. Radka Vodičková Kahlefeldt a Jakub Langhammer závodí v Austrálii a Asii. Na Floridě zvládlo 8 Čechů porci celého ironmana a v Peru závodil Jan Volár a Terka Zimovjanová, kteří dokončili na 23. a 38.místě.
04.11.2019 - Jan Walter

Vendula Frintová získala pátou korunku v řadě

Česká reprezentantka v olympijském triatlonu Vendula Frintová převzala včera popáté ocenění v anketě Král triatlonu. Slavnostní večer se odehrál v prostorách hotelu Aquapalace Prague. Spolu s Vendy byli oceněni také nejúspěšnější závodníci českého poháru, trenéři, talent roku a nově také Cena fair play

Z pozice předsedy povede český triatlon Antonín Bauer

Bauer působil doposud v roli generálního sekretáře a po rezignaci Lenky Kovářové také jako statutární zástupce asociace. O jeho zvolení rozhodla dnešní valná hromada, která se uskutečnila v Čestlicích před večerním ceremoniálem vyhlášení Krále triatlonu
02.11.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČSTT Diskuze

Musím to ještě vstřebat, je to neskutečný, říká Karel Dušek

Karlovarský xterrák Karel Dušek zajel nejlepší český výsledek historie na světovém šampionátu Xterra Maui v podobě sedmého místa v nabité konkurenci nejrychlejších borců planety. I přesto, že se v letošní sezoně potýkal se zraněním a závody mu nevycházely podle představ. Více v rozhovoru
01.11.2019 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Xterra Diskuze

MEDAILOVÉ ŽNĚ NA HAVAJI

Na havajském Mistrovství světa Xterra naši xteráci zajeli skvělé výsledky! V kategorii PRO se s profesionální kariérou rozloučila fantastickým 3. místem Helena Karásková, která byla dva dny před závodem uvedena i do síně slávy. Karel Dušek vybojoval vynikající 7. místo a překonal tak 9. místo Jana Kubíčka z r. 2011. Pro veterána Karla Zadáka to byl také poslední závod na vrcholové úrovni a uzavřel ho skvělým 10. místem v kat PRO.
29.10.2019 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Hawaii Diskuze

Skoro při všech letošních závodech jsem zkusil rozhodnout na kole, říká Jan Volár

Aktuální vítěz Českého triatlonového poháru a mistr republiky Jan Volár má za sebou dva vydařené závody na mezinárodním kolbišti. Jak se mu vedlo v Turecku a Portugalsku a na které další závody má namířeno?
Počet položek: 4920položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|